Aktualności

Gołąbki wegetariańskie So Food nagrodzone Złotym Medalem

 

W G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce, w dniach 3 – 4 listopada odbyła się XXIV edycja Targów Biznes-Żywność- Medycyna-Auto Flota Rzeszów 2021 r. Pierwszego dnia międzynarodowych targów najlepsze produkty branży FMCG nagrodzono Złotymi Medalami.  W gronie nagrodzonych jest Grupa Makarony Polskie SA z marką So Food.

Tradycyjnie Targom, które skupiają największe firmy z kraju i zagranicy, towarzyszy konkurs Złoty Medal, w ramach którego wyłanianych jest i nagradzanych 30 najlepszych produktów branży FMCG. W tegorocznej edycji Złotym Medalem nagrodzono - Gołąbki wegetariańskie w sosie pomidorowym, ręczne zwijane marki So Food, Grupy Makarony Polskie.

Marka So Food to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu gotować, a chcą jeść smacznie i zdrowo. Dania So Food są gotowe w 3 minuty, nie zawierają konserwantów, barwników ani wzmacniaczy smaków. Sekretem produktów są najlepsze składniki i specjalny proces przygotowania, dzięki któremu dania pozostają pyszne i świeże.

Nagrodę dla marki So Food odebrał Marcin Zieliński, dyrektor ds. Rozwoju, który drugiego dnia Targów był jednym z prelegentów w debacie: „Zdefiniowana normalność: czy brak stabilizacji i powracające pandemiczne fale zakupów na zapas już zostaną? Jak się przygotować i jak reagować na tak szybko zmieniający się popyt konsumentów?”

Relacja z targów do obejrzenia tutaj: https://targispecjal.pl/

Organizatorem Targów Biznes-Żywność- Medycyna-Auto Flota jest Grupa Specjał. O wyborze laureatów konkursu Złote Medale decyduje Kapituła Konkursu złożona z przedstawicieli branży oraz władz regionu. Wybór dokonywany jest na podstawie degustacji oraz oceny poszczególnych kryteriów. Zwycięzcy otrzymują certyfikaty, pamiątkowe medale oraz prawo używania znaku na produktach.

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl