Produkty

WYBIERZ MARKĘ

  • Makarony Polskie
  • Sorenti
  • Solare
  • Stoczek
  • Męska Rzecz
  • Tenczynek
  • Abak
  • Novelle
  • So Food

Jesteśmy dumni, że należąca do naszej Grupy firma Stoczek Natura Sp. z o. o. stworzyła specjalnie dla Państwa ciekawe i modne dania, które w szybki sposób można odgrzać w pracy lub w domu.

Receptury nawiązują do smaków kuchni świata, jak też zainspirowane są kuchnią dietetyczną i dla wegetarian.

Dzięki nim możesz spędzić mniej czasu w kuchni, a więcej, delektując się pysznymi daniami w gronie najbliższych i znajomych.

www.sofood.pl

 

 

W daniach Inspirowanych Kuchniami Świata znajdziecie najciekawsze smaki z różnych zakątków świata: pikantne danie Chili Con Carne inspirowane kuchnią Meksyku, kaszę gryczaną z sosem a’la Strogonow w rosyjskim stylu oraz słodki orientalny kurczak z brzoskwiniami.

 

Z kolei dania z Kuchni Fit to propozycja idealna dla wszystkich dbających o zdrową i zbilansowaną dietę. W ofercie znajduje się 5 ciekawych smaków: jedno danie FIT mięsne: Klopsiki z inuliną, Wegetariański gulasz oraz 3 dania odpowiednie dla vegan: ciecierzyca w sosie curry, Tofu Bulgogi z soczewicą oraz Wege Lunch.

 

Linia Premium bazuje na wysokiej jakość składników, wykorzystując produkty nadające wyjątkowego smaku naszym daniom, takie jak mleczko kokosowe, sok z mango oraz delikatną wołowinę. W ofercie mamy propozycję trzech wyjątkowych smaków: wołowina po japońsku, kurczak mango lassi oraz kurczak po tajsku.

 

Nowoczesne opakowania So Food połączone z klasycznymi potrawami - efekt - szybkie i wygodne posiłki z czystą etykietą. Nasze dania w miseczkach bazują w swoim składzie na warzywach, dzięki temu jest to idealne uzupełnienie dziennej porcji warzyw dla zdrowego organizmu. Ergonomiczne opakowanie w postaci wygodnej miseczki z uszami, które idealnie nadaje się do podgrzania dania. So Food w miseczce to klasyczne smaki, posiłek uniwersalny, na każdą porę dnia, od śniadania do kolacji. Wśród smaków tej linii znajdują się produkty z certyfikatem V-label – odpowiednie dla Vegan.

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl