Produkty

WYBIERZ MARKĘ

  • Makarony Polskie
  • Sorenti
  • Solare
  • Stoczek
  • Męska Rzecz
  • Tenczynek
  • Abak

Makarony Polskie to sztandarowa marka naszej firmy, odwołująca się do najlepszych tradycji polskiej kuchni, dedykowana konsumentom ceniących niezmienną jakość w przystępnej cenie. To produkty kojarzące się naturą i rodzinnymi tradycjami kulinarnymi. Specjalna mieszanka mąk sprawia, że nasze makarony po ugotowaniu pozostają sprężyste i mają piękny bursztynowy kolor. 

Zapraszamy na stronę: 
www.makaronypolskie.pl

 

 

 

 

W asortymencie znajdują się dobrze znane i cieszące się od lat zaufaniem konsumentów – makarony 2- i 5-jajeczne, wytwarzane tradycyjną metodą walcowania. Wkładamy w nie całą naszą wieloletnią wiedzę, doświadczenie i serce, a ich wyborny smak przywodzi wspomnienia babci uśmiechającej się ciepło znad stolnicy. 

 

 

 

 

 

 

Ciekawym produktem w asortymencie marki Makarony Polskie jest nasza propozycja dla dzieci – „Zwierzątka z Zagrody”. Nie tylko uczynią posiłek naszych milusińskich pożywnym, ale również stanowią wyśmienitą zabawę i okazję do poznawania świata zwierząt, które można spotkać w wiejskich zagrodach.

 

 

Linia tradycyjnych makaronów jajecznych to uchwycenie smaków zapamiętanych z dzieciństwa i najlepsze polskie tradycje wytwarzania makaronu w naszych domach. W ofercie znajduje się klasyczna krajaneczka – idealna do każdego rodzaju zup. Drobne wstążki to forma doskonała zarówno do treściwych zup, jak i potraw jednogarnkowych oraz deserów. W asortymencie oferujemy również dwa rodzaje szerokich wstęg – polecanych do dań na bazie gęstych, zawiesistych sosów, a także słodkich potraw z owocami sezonowymi.

 

 

Makarony razowe z mąki z pełnego przemiału to doskonałe urozmaicenie codziennej diety dzięki zawartości cennego dla organizmu błonnika pokarmowego. Im mniejszy jest stopień przemiału ziarna, zawierającego w swych zewnętrznych częściach cenne składniki odżywcze, tym większa jest wartość żywieniowa produktów zbożowych. Produkty z mąk z pełnego przemiału odznaczają się wyższą zawartością witamin, składników mineralnych i błonnika pokarmowego. 

 

Makaron orkiszowy marki Makarony Polskie to odpowiedź na trend żywności prozdrowotnej. Makaron powstaje w 100% z mąki orkiszowej, wyróżniającej się wyjątkowymi właściwościami odżywczymi. Mąka orkiszowa jest jednym z nielicznych środków spożywczych, które nie wywołują alergii. Dzięki współczesnym badaniom naukowym wiemy, że – w porównaniu z innymi rodzajami zbóż – orkisz posiada optymalną zawartość jakościową i ilościową wszystkich składników – wysokowartościowego białka, węglowodanów, nienasyconych kwasów tłuszczowych, soli mineralnych, pierwiastków śladowych (żelazo, magnez, fosfor, wapno), elektrolitów i witamin: A, E, D, B1, B2, B6. Szczególnie przyjazne dla serca i układu krążenia są znajdujące się w ziarnach orkiszu nienasycone kwasy tłuszczowe i fitosterole. Pomagają one m.in. obniżyć poziom cholesterolu we krwi. 

 

 

 

 

 

Nowością w portfolio marki Makarony Polskie jest Makaron Wysokobiałkowy, który powstał z wykorzystaniem innowacyjnej receptury oraz mieszanki mąk alternatywnych. Starannie dobrane proporcje mąki pełnoziarnistej z pszenicy durum, mąki z ciecierzycy, z soczewicy oraz z pestek z dyni czynią Makaron Wysokobiałkowy produktem o doskonałych wartościach odżywczych. Makaron jest naturalnym źródłem błonnika, posiada wysoką zawartość białka i jest odpowiedni dla wegetarian. Produkt oferowany jest w postaci wstęg, w gramaturze 400 g.

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 27 750 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl