Produkty

WYBIERZ MARKĘ

  • Makarony Polskie
  • Sorenti
  • Solare
  • Stoczek
  • Męska Rzecz
  • Tenczynek
  • Abak
  • Novelle
  • So Food

        

 

Novelle to innowacyjna marka, pod którą tworzymy produkty w nowej odsłonie, z czystą etykietą i krótkim składem.

www.novellefood.pl

 

Idealny dla osób dbających o zdrowie.
Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi dzięki temu, że posiada indeks glikemiczny poniżej 55.
Zawiera wysoką zawartość naturalnie występującego błonnika pokarmowego.
Jest źródłem cynku i chromu, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu węglowodanów i utrzymania właściwego poziomu glukozy we krwi.

 

Makarony warzywne to idealna alternatywa dla osób dbających o zdrowie. Do ich produkcji wykorzystujemy 100% mąki z nasion roślin strączkowych, takich jak soczewica, ciecierzyca czy zielony groszek. Zawierają wysoką zawartość białka i są doskonałym źródłem błonnika pokarmowego, dzięki czemu są mniej kaloryczne od tradycyjnych, pszennych makaronów.  Są łatwe i wygodne w przygotowaniu, bo gotuje się je znacznie szybciej niż warzywa, z których pochodzą.

 

Makarony razowe z mąki z pełnego przemiału to doskonałe urozmaicenie codziennej diety dzięki zawartości cennego dla organizmu błonnika pokarmowego. Im mniejszy jest stopień przemiału ziarna, zawierającego w swych zewnętrznych częściach cenne składniki odżywcze, tym większa jest wartość żywieniowa produktów zbożowych. Produkty z mąk z pełnego przemiału odznaczają się wyższą zawartością witamin, składników mineralnych i błonnika pokarmowego. 

 

 

Makaron orkiszowy powstaje w 100% z mąki orkiszowej, wyróżniającej się wyjątkowymi właściwościami odżywczymi. Ziarno orkiszowe zawiera więcej białka niż ziarno pszenicy zwyczajnej. Jest także bogatsze w składniki mineralne i witaminy. Makaron jest bogatym źródłem błonnika oraz takich minerałów jak miedź i mangan. Zawiera zdrowe nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminy z grupy B, PP, A. E i D.

 

Makaron żytni jest wytwarzany w 100% z mąki żytniej. Ma wyrazisty smak, ale też cenne walory odżywcze.Jest źródłem dobroczynnego błonnika i manganu, dzięki czemu może być elementem dobrze zbilansowanej diety.

 

Makaron wysokobiałkowy to odpowiedź na potrzeby konsumentów, dla których istotna jest wysoka zawartość białka w diecie, ale nie tylko. Nasz makaron to wyśmienita alternatywa dla klasycznego makaronu pszennego, dzięki wyższej zawartości białka oraz błonnika pokarmowego. Oprócz mąki pełnoziarnistej z pszenicy twardej zawiera mąkę z ciecierzycy, mąkę grochową oraz mąkę z czerwonej soczewicy. Połączenie wszystkich tych składników stanowi dla organizmu cenne źródło makro i mikroelementów takich jak miedź i fosfor.

 

Kolejną linią w marce Novelle są Tortellini, czyli małe włoskie pierożki wykonane z mąki z pszenicy durum, z dodatkiem jaj z chowu ściółkowego i wypełnione różnorodnym farszem. Są specjalnie produkowane we Włoszech, aby oddać ich unikalny smak i jakość. Pierożki podawane są tradycyjnie w bulionie wołowym lub drobiowym. Można je serwować z sosem pomidorowym, obficie posypanym serem parmezan. Doskonale nadają się również do sałatek, jak również do zapiekania.

 

 

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl