Aktualności

MAKARONY POLSKIE na Dniu Otwartym RADIA RZESZÓW

3 maja to tradycyjnie Dzień Otwarty Polskiego Radia Rzeszów. W tym dniu jego słuchacze mogli zaglądnąć dosłownie w każdy jego zakamarek. W ciągu kilku godzin siedzibę Radia Rzeszów odwiedziło kilka tysięcy osób. Wśród nich był Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Dodatkowymi atrakcjami była Dolina Robotów, czyli gry i zabawy edukacyjne dla dzieci, miasteczko Stowarzyszenia Siemacha, koncert kultowej rzeszowskiej grupy „Wańka- Wstańka” czy odsłuchanie premierowego odcinka piątej już serii rzeszowskiej sagi radiowej „Drabina do nieba”.

Po raz drugi Polskiemu Radiu Rzeszów towarzyszyła spółka Makarony Polskie, która w randze sponsora głównego imprezy zorganizowała pokazy kulinarne, oczywiście z makaronem w roli głównej. Była także degustacja dań z makaronami. Uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych oferowali  makaron penne- razowy i klasyczny ze szpinakiem oraz z sosami: bolognese i carbonara. Przez cały dzień wydano blisko 1000 porcji. Dodatkowo w tygodniu poprzedzającym imprezę przeprowadzono na radiowej antenie konkursy na inspiracje makaronowe. Zadaniem słuchaczy było przesłać przepisy wraz z gotowym daniem udokumentowanym  na fotce. Laureatami wyłonionymi przez radiową komisję zostali: Teresa Piszcz, Joanna Stanio, Maria Dziuba i Edward Głąb, którzy w nagrodę otrzymali firmowe polary i parasolki od spółki Makarony Polskie.

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl