Aktualności

Makarony Polskie na pikniku u premiera

 

Makarony Polskie S.A. wzięły udział w pikniku z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanym w niedzielę 3 czerwca w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie.

Hasłem tegorocznego pikniku, którego uczestników przywitał szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk,  były znane wszystkim słowa: „Kto ty jesteś? Polak mały!” – nawiązujące do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na najmłodszych, licznie przybyłych w towarzystwie swoich opiekunów, czekało z tej okazji wiele interesujących propozycji przygotowanych w ramach prezentacji zorganizowanych przez poszczególne ministerstwa.

Wśród niezliczonych atrakcji oferowanych na blisko dwustu stoiskach różnych firm i instytucji, prezentowano m.in. możliwości budowy robotów z przedmiotów codziennego użytku, zabawę z interaktywnymi eksponatami naukowymi czy jazdę samochodem symulowaną z użyciem gogli do wirtualnej rzeczywistości. Uczestnicy pikniku mogli też wziąć udział w licznych warsztatach: tanecznych, kulinarnych, sportowych oraz w konkursach wiedzy i sprawnościowych.

W ramach prezentacji przygotowanej przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Makarony Polskie S.A. zaoferowały m.in. swój produkt dedykowany w szczególności najmłodszym, pod nazwą „Zwierzątka z Zagrody”, który obok walorów konsumpcyjnych, stwarza dzieciom okazję do zabawy i poznawania zwierząt gospodarskich.

Makarony Polskie zaprezentowały także swoje nowości: stugramowe opakowania (tzw. setki) makaronu orkiszowego lub razowego pod nazwą „W sam raz na raz!”.

Każde dziecko odwiedzające stoisko Makaronów Polskich dostawało kolorowankę z makaronowymi zwierzakami oraz kredki do jej pomalowania.

Tegoroczny Piknik w KPRM był szóstą edycją świętowania Dnia Dziecka w ogrodach Kancelarii Premiera. Na odwiedzenie stoisk znalazł chwile czasu udający się z oficjalną wizytą na Litwę premier Mateusz Morawiecki.

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl