Aktualności

Makarony Polskie na targach spożywczych w Paryżu i Abu Dhabi


W październiku 2014 roku Spółka MAKARONY POLSKIE uczestniczyła w targach SIAL PARIS w ramach polskiego stoiska zorganizowanego przez Agencję Rynku Rolnego. Natomiast w listopadzie 2014 roku prezentowaliśmy naszą ofertę w Abu Dhabi na Międzynarodowych Targach Spożywczych SIAL Middle East 2014 w ramach stoiska organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji Zagranicznych.
 
Podczas targów zaprezentowaliśmy szeroką ofertę produktową: makarony, dżemy i pikle jak i również nowości: Makarony Polskie Razowe i Makarony Polskie z Omega 3. Prezentowane produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi a nasze stoiska na obu imprezach odwiedziło ponad 200 firm z Europy, Azji i Afryki. Nasz udział w targach zaowocował kontaktami, które nadal są rozwijane.  Może to przynieść korzyści handlowe w najbliższej przyszłości.

Na targach w Paryżu zaprezentowaliśmy produkt  parówki w zalewie, oferowany dotychczas pod marką własną klienta, a który wkrótce pojawi się w naszej ofercie pod naszą marką. Podczas targów klienci mogli skorzystać z przygotowanej na stoisku degustacji. Największą popularnością cieszyły się dżemy tradycyjne, jak i te z nutą smakową np. truskawka z miętą.

 
Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl