Aktualności

Makarony Polskie plakatem Andrzeja Pągowskiego uczciły Światowy Dzień Makaronu

 

Dwa miasta znajdujące się na  dwóch różnych kontynentach, w Europie oraz w Ameryce Południowej,  25 października br. były światowymi stolicami makaronu. To brazylijskie Sao Paulo oraz podwarszawskie Ząbki. W Sao Paulo obradowali eksperci  żywieniowi, dietetycy, producenci i liderzy opinii z całego świata. Do ząbkowskiej restauracji „Na Skrajnej” na zaproszenie Prezesa Grupy Makarony Polskie Zenona Daniłowskiego przybyli dziennikarze prasy, radia i telewizji.

Makarony Polskie są jednym z dwóch największych producentów  makaronów iwytwarzającym około 25% całego wolumenu  produkcji w Polsce.  Marka Makarony Polskie intensywnie rozwija się w kierunku makaronów prozdrowotnych wytwarzanych  ze zbóż alternatywnych:  razowych, gryczanych, orkiszowych i żytnich.  Linię prozdrowotną Makaronów Polskich odróżnia nie tylko ciekawa kombinacja zdrowych zbóż,  ale także niepowtarzalna jakość wynikająca z doświadczenia i najnowocześniejszych linii produkcyjnych.

Po  prezentacji firmy prezes Zenon Daniłowski przedstawił gościa specjalnego.  Był  nim słynny artysta grafik  Andrzej Pągowski.  Uśmiechnięty Mistrz Plakatu ze znaną sobie swadą i poczuciem humoru powiedział, że podjął się zaprojektowania  plakatu  promującego Makarony Polskie, ponieważ  sam jest ich konsumentem i uważa je za produkt  znakomitej jakości.  Andrzej Pągowski  podkreślił,  że zależy  u na  wspieraniu  produkcji  polskiej żywności a prezentowany plakat jest właśnie tego konkretnym wyrazem.  Następnie  Prezes i Artysta odsłonili plakat Makaronów Polskich.  

Makarony Polskie nawiązały współpracę ze znanym grafikiem  z myślą o przekazaniu artystycznej ekspresji na temat makaronów i ich emocjonalnej roli w naszej codzienności. Plakat  oddaje  innowacyjny i nowoczesny charakter Makaronów Polskich  i odnosi się do  opiekuńczego ducha  babć i mam, które  troszczą się o nasze zdrowie.  Makarony Polskie chcą zadbać  nie tylko o pełne brzuchy i doznania podniebienia, ale także o zdrowie i  zadowolenie swoich klientów.

Przed  makaronową  ucztą  przygotowaną na bazie firmowych produktów  o ogromnej roli makaronu jako niezawodnego dostarczyciela energii dla sportowców opowiedział  mistrz świata, Europy i Polski  a także posiadacz Pucharu Świata w kickboxingu, Kamil Ruta.

 

 

 

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl