Aktualności

Spółka Makarony Polskie SA sponsorem strategicznym Finału Krajowego 40. Olimpiady Młodych Producentów Rolnych

 

Spółka Makarony Polskie SA została sponsorem strategicznym Finału Krajowego 40. Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, który odbył się w dniu 17 marca w Kielcach na Targach Techniki Rolniczej AgroTech. Organizatorem Olimpiady był Związek Młodzieży Wiejskiej Wici. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Polski Andrzej Duda.

Podczas Olimpiady opowiedzieliśmy finalistom o naszej pracy, zaprezentowaliśmy im nasze marki i produkty, ale przede wszystkim ciekawi byliśmy, ich pomysłów na przemysł rolniczy. Bo to oni będą tworzyć przyszłość sektora spożywczego, a ich pomysły będą wpływały na życie każdego z nas.

Uczestnicy musieli być doskonale przygotowani do tego, żeby odpowiedzieć na pytania z zakresu różnych kategorii związanych z rolnictwem, takich jak produkcja roślinna, mechanizacja rolnictwa, produkcja zwierzęca i roślinna, również ekologia - odnawialne źródła energii, biogazy, biomtan, ochrona środowiska czy fundusze unijne.

Jedno o rolnictwie warto wiedzieć - dobry produkt, który trafia na stoły konsumentów, wymaga doskonałego surowca, a taki może zapewnić tylko taki rolnik, który ma szeroką wiedzę, o tym, jak go wyprodukować. I tacy właśnie spotkali się podczas kolejnego finału Olimpiady Młodych Producentów Rolnych. 

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl