Aktualności

Spotkanie z prezydentem Rzeszowa

20 lutego 2014r. w rzeszowskim ratuszu odbyło się spotkanie , prezesa zarządu Makaronów Polskich, Zenona Daniłowskiego z prezydentem Rzeszowa, Tadeuszem Ferencem.

Prezes zapoznał gospodarza miasta z historią i działalnością spółki Makarony Polskie oraz przedstawił plany rozbudowy zakładu produkcyjnego w Rzeszowie. Spotkało się to z bardzo pozytywną reakcją ze strony prezydenta miasta. Tadeusz Ferenc zadeklarował pomoc przy procedurach związanych z planami rozbudowy zakładu. Wyraził także chęć złożenia wizyty w fabryce po to, aby obejrzeć zakład i technologię wytwarzania makaronu.

Prezydent Rzeszowa poinformował jednocześnie prezesa o podjętej współpracy logistycznej Rzeszów – Miami na Florydzie. Jej celem jest uruchomienie przewozów towarowych „cargo” miedzy portami lotniczymi. Główną korzyścią, wynikającą z tego współdziałania, będzie przede wszystkim możliwość wysyłania produktów przez podkarpackich przedsiębiorców na rynki USA, Ameryki Łacińskiej i Karaibów. Zenon Daniłowski zadeklarował, w imieniu spółki, udział w tym przedsięwzięciu, które może wpłynąć na zwiększenie eksportu polskich makaronów do tego regionu świata.

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 27 750 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl