Aktualności

Tortellini ? pierożki we włoskim stylu

 

Tortellini - pierożki we włoskim stylu

 

Tortellini od Novelle

Nasze Tortellini zyskują nowe opakowania i nowe smaki. Są specjalnie produkowane we Włoszech, aby oddać ich unikalny smak i jakość. W portfolio znajduje się 5 SKU, w gramaturze 250g, w wygodnych foliowych opakowaniach. Przygotowane są bez dodatku konserwantów i oleju palmowego.

Tortellini Szynka

  • Tortellini Sery
  • Tortellini Grzyby
  • Tortellini Pomidor i ser
  • Tortelloni szpinak i ricotta

Czym jest makaron tortellini?

To tradycyjne, niewielkich rozmiarów włoskie pierożki, które wypełnione są różnorodnych farszem, najczęściej mięsnym, serowym lub grzybowym. Stanowią bazę do przygotowania wielu potraw, w tym wszelkiego rodzaju bulionów lub sałatek.

Jak powstają Tortellini od Novelle?

Pierożki tortellini przygotowuje się z ciasta makaronowego, w skład którego wchodzi mąka durum (semolina), jaja z chowu ściółkowego, sól i woda. Rozwałkowany makaron kroi się na kawałki, na każdym układa łyżeczkę nadzienia, a następnie skleja i zawija końcówki. W ofercie Novelle znajdują się aż 4 smaki tortellini, a każdy z nich wyróżnia pyszny farsz: z nadzieniem z szynki prosciutto, z nadzieniem z borowików, z nadzieniem z mieszanką serów Pecorino Romano ChNP, Grana Padano ChNP oraz Ricotta, z nadzieniem z serem i pomidorami oraz większe pierożki tortelloni z nadzieniem z serem ricotta i szpinakiem.

Jak podawać tortellini?

Pierożki podawane są tradycyjnie w bulionie wołowym lub drobiowym. Można je serwować z sosem pomidorowym, obficie posypanym serem parmezan. Doskonale nadają się również do sałatek, jak również do zapiekania.

 

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl