Kariera

ASYSTENTKA/ASYSTENT DYREKTORA SPRZEDAŻY I ROZWOJU (biuro: Ząbki k. Warszawy)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie terminarza Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju i organizacja spotkań podległych jednostek.
  • Koordynowanie przygotowywania raportów bieżących z działalności jednostek organizacyjnych w pionie Sprzedaży i Rozwoju.
  • Współdziałanie z Biurem Zarządu w Ząbkach w zakresie obsługi gości i interesantów Grupy, obsługi centrali telefonicznej i faxu ogólnego Biura w Ząbkach, dbania o estetykę i czystość powierzchni biurowych oraz o stan sprzętu biurowego. Zamawianie materiałów biurowych na potrzeby Biura w Ząbkach. Przyjmowanie i wysyłka poczty i przesyłek kurierskich.
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentacji w pionie Sprzedaży i Rozwoju, rejestrowanie i przekazywanie dokumentów i materiałów do podpisu odpowiednim osobom, kontrola ich obiegu oraz właściwa archiwizacja dokumentacji.
  • Ochrona informacji poufnej w Spółce, raportowanie w tych sprawach do Dyrektora Biura Zarządu i przełożonego.
  • Udział w organizacji narad, spotkań okolicznościowych, integracji pracowniczych i innych istotnych wydarzeń.
  • Opisywanie w systemie przydzielonych faktur.
  • Wsparcie Dyrektora Sprzedaży i  Rozwoju w wykonywaniu jego funkcji m.in. poprzez przekazanie decyzji właściwym dyrektorom, kierownikom i pracownikom.
  • Monitorowanie współdziałania jednostek organizacyjnych oraz wewnątrz jednostek organizacyjnych w pionie Sprzedaży i Rozwoju, raportowanie w wyżej wymienionych sprawach do przełożonego.
  • Przygotowywanie zleconych opracowań, zestawień, analiz, prezentacji i informacji o Spółce.
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane: Administracja,
  • prawo jazdy kat B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość środowiska MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint, Word),
  • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę na pełen etat,  dni pracy od poniedziałku do piątku,
  • motywacyjny system premiowy powiązany z wynikami pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon,
  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, możliwość udziału w prywatnym ubezpieczeniu grupowym na życie.

Widełki finansowe: od 6.500 do 8.000 zł brutto (podział wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze ok 70% + premia uznaniowa ok. 30%)

mail APLIKUJ

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl