Kariera

OPERATOR MASZYN DO PAKOWANIA MAKARONU (Rzeszów)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie formatów na automatach pakujących zgodnie z planem produkcji,
  • Podejmowanie towaru do pakownia,
  • Weryfikowanie prawidłowości masy opakowań jednostkowych,
  • obsługa urządzeń do znakowania (drukarek termo transferowych i etykieciarek),
  • Kontrola oznaczeń, poprawności kształtu i szczelności opakowań jednostkowych,
  • Kontrola urządzeń pomiarowych (wagi wielogłowicowe, detektory metalu, wagi kontrolne przelotowe),
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • Racjonalne gospodarowanie materiałami,
  • Raportowanie wykonanej pracy zmianowej,
  • Transport palet z wyrobem do stanowiska owijania.

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe, średnie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych, obsługa urządzeń półautomatycznych i automatycznych sterowanych z panelu operatorskiego,
  • Umiejętność obsługi maszyn pakujących, umiejętności manualne przy zmianie formatów oraz ustawianiu zgodnie ze standardem, umiejętności techniczne, chęci do nauki. Obsługa wózków widłowych – uprawnienia UDT – mile widziane,
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Znajomość systemów ERP, MES - będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, możliwość udziału w prywatnym ubezpieczeniu grupowym na życie.

Widełki finansowe: od 4.800 do 5.200 zł brutto zasadnicza + premia uznaniowa od 1.000 do 1.600 zł brutto.

mail APLIKUJ

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl