Kariera

PRACOWNIK PRODUKCJI (Korpele)

Zakres obowiązków:

  • pakowanie ręczne makaronu,
  • formowanie opakowań zbiorczych (pudełek) i transportowych (palet),
  • układanie opakowań zbiorczych na paletach, zgodnie ze specyfikacją,
  • przygotowanie i znakowanie opakowań, jednostkowych, zbiorczych,
  • przygotowanie palet do transportu opakowań zbiorczych,
  • utrzymywanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • umiejętności manualne, umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, odpowiedzialność i dobra  organizacja pracy,
  • uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy 3 zmianowej: godz. 6-14, 14-22, 22-6 (8 godz. dziennie/ 5 dni w tygodniu).

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę, pełen etat, dni pracy: od poniedziałku do niedzieli,
  • przeszkolenie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, która realizuje projekty badawczo-rozwojowe,
  • atrakcyjny pakiet socjalny: bezpłatny parking przy zakładzie,  świąteczne bony, możliwość udziału,
    w prywatnym ubezpieczeniu grupowym na życie, dofinansowanie: karty sportowej i prywatnej opieki medycznej.

mail APLIKUJ

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl