Kariera

PRACOWNIK ZESPOŁU UTRZYMANIA RUCHU (Częstochowa)

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie w ciągłej sprawności technicznej linii produkcyjnych i urządzeń pomocniczych poprzez wykonywanie bieżących napraw, przeglądów i konserwacji.
  • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych i naprawczych instalacji elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Branie czynnego udziału w remontach kapitalnych urządzeń, pracach modernizacyjnych i przy rozbudowie obiektu.
  • Przeprowadzanie przeglądów instalacji hydraulicznych, elektrycznych mechanicznych,  w obszarach produkcyjnych i na terenie zakładu, zgodnie z planem przeglądów oraz DTR.
  • Modyfikacje maszyn i urządzeń poprzez zaopatrzenie w oprzyrządowanie zapewniające optymalną wydajność oraz jakość procesów produkcyjnych.
  • Dbanie o prawidłową gospodarkę materiałową na stanowisku pracy.
  • Utrzymywanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane techniczne,
  • umiejętności manualne, umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy, sprawność fizyczna, obsługa komputera,
  • umiejętność czytania dokumentacji DTR, schematów elektrycznych, rysunków technicznych,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy 2 zmianowej: godz. 6-14, 14-22 (8 godz. dziennie/ 5 dni w tygodniu).

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę, pełen etat, dni pracy: od poniedziałku do piątku, sporadycznie w weekend,
  • przeszkolenie m.in. z zakresu standardów IFS/BRC i zasad HACCP, Lean Manufacturing,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, która realizuje projekty badawczo-rozwojowe,
  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, możliwość udziału w prywatnym ubezpieczeniu grupowym na życie, świąteczne bony, bezpłatny parking przy zakładzie.

 mail APLIKUJ

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl