Kariera

PRACOWNIK ZESPOŁU UTRZYMANIA RUCHU (Rzeszów)

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłej sprawności technicznej linii produkcyjnej i urządzeń pomocniczych,
  • wykonywanie bieżących napraw, przeglądów i konserwacji maszyn,
  • wykonywanie prac remontowych oraz usuwanie awarii,
  • wykonywanie planowych przeglądów technicznych urządzeń,
  • wykonywanie usprawnień i modernizacji maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie: min. średnie techniczne (elektromechaniczne, elektryczne, lub elektroniczne),
  • staż pracy: min. 3 letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,
  • walifikacje zawodowe :

- uprawnienia SEP minimum do 1 Kv (preferowane do 15 kV)

- znajomość zasad działania automatyki przemysłowej

- dodatkowym atutem będą uprawnienia spawacza

- aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

  • kompetencje osobowościowe : umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, chęć podnoszenia kwalifikacji.

 Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, możliwość udziału w prywatnym ubezpieczeniu grupowym na życie.

Widełki finansowe: od 5.000 do 6.000 zł brutto zasadnicza + premia uznaniowa do 1.000 zł brutto w zależności od doświadczenia i kompetencji.

mail APLIKUJ

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl