Kariera

SPECJALISTA DS. TRADE MARKETINGU (Ząbki k. Warszawy)

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i realizacja działań promocyjnych i reklamowych w aspekcie trade marketingu produktów markowych, w tym inicjowanie, dobór i organizacja odpowiednich narzędzi promocyjnych,
  • współpraca z Zespołem Handlu Tradycyjnego i Handlu Nowoczesnego w zakresie przygotowywania planu działań trade marketingowych oraz nadzór nad realizacją zatwierdzonych planów,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych w zakresie produktów Grupy Makarony Polskie i konkurencji oraz dostosowanie strategii trade marketingowej do zmian zachodzących na rynku,
  • współdziałanie z Zespołem Realizacji Zamówień w temacie logistyki i magazynowania produktów dotyczących trade marketingu,
  • współodpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych w zakresie produktów brandowych  i inicjowanie działań trade marketingowych mających na celu zwiększenie sprzedaży produktów brandowych,
  • negocjowanie warunków dostaw i umów w zakresie produktów dotyczących trade marketingu.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe: Ekonomia, Marketing i zarządzanie,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z obsługą trade marketingową, mile widziane w branży spożywczej,
  • prawo jazdy kat B,
  • znajomość środowiska MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint),
  • umiejętność analitycznego myślenia, mile widziana znajomość zagadnień matematyki handlowej,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, priorytetyzacji zadań oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • kreatywność,
  • komunikatywność.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę na pełen etat lub umowa o świadczenie usług B2B,
  • praca stacjonarna w biurze w Ząbkach oraz praca w terenie,
  • motywacyjny system premiowy powiązany z wynikami pracy,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy, samochód służbowy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, świąteczne bony, możliwość udziału w prywatnym ubezpieczeniu grupowym na życie.

mail APLIKUJ

Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl