Biuro prasowe

Czy polska żywność i żywność w Polsce są bezpieczne? (WIDEO)

Polska jest wielkim eksporterem żywności, wysyłamy ją na cały świat. Mamy wyśrubowane standardy jeśli chodzi o jakość. Jestem wielkim obrońcą jakości polskiej żywności - mówi Zenon Daniłowski, prezes zarządu Makarony Polskie SA.

Makaron świderki w kuchni Braci Budnik

Bracia Brudnik to niepowtarzalnym na rynku bliźniaczy team szefów kuchni z udokumentowanym doświadczeniem. W magazynie porannym "Pytanie na śniadanie" ten wspaniały duet zaserwował przepisy z wykorzystaniem produktów spółki

Rozwiązaniem jest szacunek do żywności i dieta roślinna - mówi Zenon Daniłowski, prezes zarządu Makarony Polskie SA w rozmowie z portalspożywczy.pl

Zenon Daniłowski, prezes Makaronów Polskich SA mówi o tym, jak wojna na Ukrainie odbiła się na kondycji spółki, rynku makaronów, ale także na zwykłym kliencie.

Makarony Polskie SA w magazynie "Prosto o gospodarce"

Marcin Grzana, kierownik zakładu produkcyjnego Makarony Polskie SA w Częstochowie opowiada TV Trwam o tym jaki wpływ wojna w Ukrainie może mieć na polski rynek żywności.

Relacja z debaty - Finansowanie międzynarodowego obrotu handlu

O wpływie wojny w Ukrainie na eksport polskich firm, a także o innych czynnikach oddziaływujących na przedsiębiorców dyskutowano w trakcie debaty ?Finansowanie międzynarodowego obrotu handlu? podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Makarony Polskie na Targach Specjał

O przyszłości handlu mówił Marcin Zieliński, dyrektor ds. rozwoju Makarony Polskie SA, podczas Międzynarodowych Targów Biznes-Żywność- Medycyna-Auto Flota Rzeszów 2021 r.

Makarony Polskie na Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Co czeka klientów w 2022 roku? Jak producenci radzili sobie w trudnych czasach pandemii? O tym i o wielu innych kwestiach dyskutowano podczas tegorocznego FRSiH. Makarony Polskie były partnerem Forum.

Makarony Polskie SA w Klubie Partnerów SGH

W dniu 28 października 2020 roku w siedzibie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbyła się uroczystość oficjalnego powitania spółki Makarony Polskie SA w gronie członków Klubu Partnerów SGH.

Prezes Spółki Makarony Polskie SA w roli prelegenta podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

W dniach 2?4 września 2020 roku odbył się XII Europejski Kongres Gospodarczy ? najważniejsze spotkanie elit biznesowych w Europie Środkowej.

Prezes Makaronów Polskich na EEC 2019: Przyszedł czas, żeby powalczyć o większy udział na rynku (wideo)

Przeprowadziliśmy wiele projektów inwestycyjnych. Inwestowaliśmy w technologię. W know-how. Mamy dzisiaj na skalę Polski najnowocześniejszy park maszynowy. Mamy bardzo dobrych technologów.

Wywiad z Prezesem Zarządu Zenonem Daniłowskim podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Katowicach

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, którego udzielił Prezes Zarządu Zenon Daniłowski podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Katowicach

Makaronowe inspiracje - relacja z konkursu na najlepsze dania z makaronem. TVP Rzeszów

19 grudnia 2013 roku odbył się finał konkursu kulinarnego, przeznaczonego dla pracowników i współpracowników firmy Makarony Polskie SA oraz spółki zależnej Stoczek Natura Sp. z o.o. Konkurs polegał na opracowaniu przepisów i przygotowaniu potraw z makaron
Produkty
Makarony Polskie S.A zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy
KRS pod numerem 0000212001, NIP: 813-32-78-856, REGON: 691674708
Kapitał zakładowy 33 120 213 PLN (wpłacony w całości)
REALIZACJA LionTeam.pl